پیام فرستادن
Guangdong Lyd Solar Technology Co., Ltd.
Guangdong Lyd Solar Technology Co., Ltd.
تور کارخانه
صفحه اصلی >

Guangdong Lyd Solar Technology Co., Ltd. تور کارخانه

تور کارخانه
مخاطب
مخاطب: Miss. Lucia
اکنون تماس بگیرید
به ما ایمیل بزنید
خط تولید

شرکت فناوری خورشیدی گوانگدونگ LYD،.Ltd یک شرکت با فناوری پیشرفته است که بر روی ماژول های خورشیدی کریستالی از 10 وات تا 350 وات برای پانل های خورشیدی مونو کریستالی و پلی کریستالی، نور خیابان خورشیدی، نور سیل خورشیدی و سیستم خورشیدی خارج از شبکه تمرکز دارد.

ما در تحقیق و طراحی و تولید بر روشنایی خیابان های خورشیدی تمرکز کرده ایم و خط تولید متنوع و تکمیل شده ای را تشکیل داده ایم.ما نه تنها می توانیم محصولات روشنایی خورشیدی را به شما ارائه دهیم، بلکه بهترین راه حل را برای سیستم برق خورشیدی نیز ارائه می دهیم.سیستم خورشیدی سفارشی را می توان با توجه به نیاز مشتری طراحی کرد.

با پایبندی به مفهوم "صداقت، یادگیری، نوآوری، همکاری برد-برد"، LYD به توسعه فناوری پیشرو درایو و کربن صفر و صرفه جویی در انرژی، برای ساختن محیط انرژی سبز، هوشمند و کارآمد، برای ساختن زندگی اختصاص داده شده است. بهتر، شادتر و سالم تر.

Guangdong Lyd Solar Technology Co., Ltd. خط تولید کارخانه 0Guangdong Lyd Solar Technology Co., Ltd. خط تولید کارخانه 1Guangdong Lyd Solar Technology Co., Ltd. خط تولید کارخانه 2Guangdong Lyd Solar Technology Co., Ltd. خط تولید کارخانه 3